Ripsmepikendused

  • Võõra tehniku töö on eemaldus plus uus paigaldus – 60 eur.
  • Armas klient, kui tuled hooldusesse varu palun alati endale aega ja proovi mitte hilineda.
  • Kui oled allergiline või tundlik, palun võta enne hooldust juba paaril päeval allergiatabletti, soovituslik 3 päeva iga päev, jätka paar päeva peale hooldust. Niimodi väldime sinu ebamugavust ja meie ühist aega.
  • Ripsmeid tuleb igapäevaselt hooldada ja pesta, selleks ette nähtud spetsiaalse vahendiga. Ripsmete regulaarne hooldamine ja puhtus aitavad ripsmetel pikemalt püsida ja on hügieeniline.
  • Haigus/põletikuliste silmadega kliente ei teeninda.

Hanna

Ripsmetehnik

Minu tee ripsmepikenduste paigaldamiseni jõudis 1,5 aastat tagasi. Peale esimese koolituse läbimist tegin juba samal õhtul paigalduse. Hakkasin aktiivselt tegema iga päev 2-3 tööd ja leian, et tänu pealehakkamisele olen endiselt selles valdkonnas tegutsev iluteenindaja.

Teen nii klassikalisi kui ka volüümripsmeid, kuid fookus on peamiselt volüümidel. Olen läbinud lisaks kahele baaskoolitusele ka ühe täiendkoolituse ning peagi lähen teisele ka.
Tahan ennast täiendada pidevalt selles valdkonnas ning tunnen, et teen 100% õiget asja.

Eriti meeldivad mulle väljakutsuvad kliendid ja võtan vastu meeleldi neid, kes mujalt pole saanud sellist tulemust nagu nad soovivad (nt risti-rästi ripsmed). Minu toodete valikus on erinevad kaarduvused, pikkused ja ka värvid. Olen avatud julgetele soovidele.

Pean lugu hügieenist ja panen klientidele südamele, et enda ripsmete eest peab hoolt kandma ka koduselt.