Juuksur

Raja Suurkivi

Juuksur

Broneeri aeg: 5193 6506

Albina Antropova

Juuksur

Broneeri aeg: 5332 0074

Olaplex intensiivhooldus 

Hind 35 –75, SÕLTUVALT JUUKSE PIKKUSEST JA PAKSUSEST, SAAB KOMBINEERIDA OTSTELÕIKUSEGA 

OLAPLEX on sündinud eluaegsest suhtest ilutööstusega. Dean Christal, OLAPLEX’i tegevjuht ja looja, kasvas üles perekonnas, kus mõisteti sügavuti töökate juuksurite vajadusi. Tema ema oli professionaalne juuksur, kes pidas nende kodus juuksurisalongi, isa aga ilutoodete edasimüüja, kellel oli 26 poodi. See kogemus pani aluse sellele ühele koostisosale, mis jätkuvalt muudab seda, mis on juuste puhul võimalik. 
Ajal, mil Dean ja tema naine Darcy viisid pereliikme jaoks läbi tüviraku-uuringuid, kohtus Dean dr Craig Hawkeriga California Santa Barbara ülikoolist. Nende kohtumise käigus küsis dr Hawker Deanilt uudishimulikult, mis oleks juuste „Püha Graal“. Mõelnud hetke, ütles ta dr Hawkerile: „Me võiksime maailma muuta, kui annaksime naistele imeliste kahjustamata juustega enesekindlust juurde.“ Asjast huvitatud dr Hawker tutvustas Deani dr Eric Presslyle. Nende esialgsed kohtumised toimusid Pressly garaažis Santa Barbaras. Just seal sündiski OLAPLEX… surfilaudu, aiatoole ja laborivarustust täis garaažis, loojateks kaks teadlast, kes polnud iialgi juuksetööstuses töötanud. 

2014. a juulis toodi OLAPLEX turule ning see muutis juuksetööstust igaveseks. OLAPLEX’i sidemeid mitmekordistav tehnoloogia tõi juuksehooldusesse uue kategooria, mis andis võimaluse viia edukalt läbi julgemaid ja keerukamaid keemilisi protseduure. OLAPLEX’i lubaduseks oli tagada juuste terviklikkus kõikide keemiliste protseduuride ajal. See andis juuksuritele võime ravida kahjustatud juukseid, laiendades samas oma keemiliste protseduuride piire, ja saavutada tulemusi, mida ilma OLAPLEX’ita ei ole võimalik saavutada. Dean teadis instinktiivselt, et OLAPLEX’i peavad hakkama kasutama inimesed, kes mõistavad, mida OLAPLEX endast kujutab… 
Professionaalsed juuksurid! 

KELLELE ON OLAPLEX MÕELDUD?

OLAPLEX on kasulik kõigile juuksetüüpidele. Nii värvitud, lokitud/sirgendatud, töötlemata kui ka vahepealsed juuksed kahjustuvad iga päev. OLAPLEX aitab kahjustusi nii ennetada kui parandada, taastades töötlemata juustele sarnaneva seisundi. OLAPLEX sobib kõigi tootjate keemilise töötluse toodetega. 
Juuksed on investeering ning ainus aksessuaar, mida kunagi ära ei võeta. Õigupoolest on see ainus asi peale ilukirurgia, mis võib muuta seda, kuidas sa 
end oma nahas tunned. Kõik soovivad ilusaid, terveid, kergesti käsitsetavaid ja säravaid juukseid ning OLAPLEX saab selle teoks teha! 

KODU 

OLAPLEX aitab kõiki neid probleeme ennetada ja lahendada, nii salongis kui kodus. 

OLAPLEX on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal  ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastavaja tugevdavahoodusprotseduurinajuba rikutud juustele  

Teeme nüüd asja selgeks: Mis on OLAPLEX? 

OLAPLEX on kombinatsioon süsinikust, hapnikust, lämmastikust ja vesinikust, millel on kaks reageerivat poolt. Need otsivad katkiseid disulfiidsidemeid ja ühendavad nad taas kokku. 

Kasutades blondeerijat, aitab ta oluliselt vähendada/leevendada kahjustusi. 

Kasutades juuksevärvi, muudab ta juuksed tervemaks, tugevamaks ja läikivamaks lisaks disulfiidsidemete taastamisele, mis omakorda vähendab poorsust ja pikendab värvi säravat eluiga. 

Hooldusena aitab ta taastada juukseid kahjustuste eest, mis on põhjustatud keemilise, mehhaanilise ja termilise töötluse tagajärjel. 

OLAPLEX taasühendab katkiseid disulfiidsidemeid. Kõik juuksed koosnevad tuhandetest disufiidsidemetest. Kui teostatakse ükskõik mis laadi töötlemist, näiteks keemilist nagu keemiline lokk, värvimine, blondeerimine või keemiline sirgendamine, lõhutakse need sidemed ja juust struktuur nõrgeneb. Nõrgenemist võib põhjustada ka termiline töötlemine nagu näiteks sirgendamine, föönitamine ja lokkide keeramine. Samuti tekivad kahjustused mehhaanilisest töötlemisest nagu tupeerimine ja kammimine. Isegi šampoonid, mis on tugeva leeliselisusega, võivad juukseid nõrgestada. 

Kui juukseid töödelda, võib tekkida kaks reaktsiooni: 

No.1 – Disulfiidsidemed lagunevad ja moodustavad kaks ühe väävligaühendiga vesiniksidet. See reaktsioon toimub siis, kui ühe väävliühendiga vesinikupaar on hapniku molekul. See on ideaalne paar, juuste nõrgestamist ei toimu. 

Teise variandi ennetamiseks loodigi OLAPLEX. Ühe väävliühendiga vesinikside ühineb kolme hapniku molekuliga. See loob SO3 ehk sulfaatide rühma. 

Sulfaatide rühm loob omakorda tsüsteiin-happe. See hape hävitab kõik juukse sees olevad valgud. OLAPLEX’i ülesanne on siduda end üksikute vesiniku-väävli sidemetega kiiremini kui hapnik, ennetades enamikel juhtudest juustes tekkivaid kahjustusi. Nii ennetatatakse kahjustusi keemilise protsessi käigus. OLAPLEX’il on üks JA AINULT ÜKS EESMÄRK! Ta loob nii ioonse kui ka kovalentse “silla” kahe üksiku väävliühendiga vesiniksideme vahele, et moodustada disulfiidsideme. Selle tõttu ei saa OLAPLEX’i tõttu juuksed keemiliselt kahjustada. 

OLAPLEX’i ei ole võimalik “juustest välja loputada”. OLAPLEX’i poolt “loodavad sillad” on püsivad kuni katkemiseni. OLAPLEX’i on loodud juuste parandamiseks ja hooldamiseks. OLAPLEX ei muuda juukseid purunematuks edasiste kahjustuste eest. Juuste kuivus on hoopis eraldi problem, mida lahendab ükskõik milline professionaalne niisutust andev toode/hooldus. 

Kui juukseid töödeldakse üle, murduvad nad ikkagi. Kui juuste seisukorrale ei anta realistlikku hinnangut, võivad kahjustused siiski tekkida. Olaplex on loodud kasutama kui kindlustuspoliisi. See ei muuda juukseid purunematuks! 

– Mags Kavanaugh / AskMags.com / a Stylists 911 

OLAPLEX on võitnud Eestis järgnevad auhinnad: 

Anne&Stiil Iluauhinnad – 2016 OLAPLEX No.3 – Parim juuksehooldus 
ILUGURU PROFF SOOVITAB – OLAPLEX Salon Intro Kit – AASTA PARIM PROFESSIONAALNE TOODE 2016 

Eesti Juuksurite Ühenduse 2018 AASTA PARIM TOODE OLAPLEX Salon Intro Kit