jumestus

Professionaalne jumestusteenus

Stuudio jumestusteenuse ajal kasutatakse nii täismineraalkosmeetikat Jane Iredale kui ka Karaja Makeup Italy tooteid. Jane Iredale on maailmas enim tuntud mineraalkosmeetika looja ja bränd, millel on rahvusvaheline menu, tooted on pärit Ameerika Ühendriikidest ning neid müüakse enam kui 40 riigis üle maailma.

Personaalne jumestuskoolitus

Lisaks jumestusteenusele ootame Sind Stuudiosse ka personaalsele jumestuskoolitusele, kus näitame Sulle, milliste vahendite ja toodetega just Sinu ilu esile tuua. Soovi korral saad kasutatud tooteid koha pealt ka osta, et kodus juba iseseisvalt sama kaunis tulemus saavutada.

Rena Kivilo

Asutaja

Olles ise väga tundliku nahaga ja kosmeetikatoodete suhtes valiv, soovin enda klientidele pakkuda võimalust parimaks nahahoolduseks jumestuse ajal. Kõik Jane Iredale tooted on hüpoallergeenilised ja dermatoloogiliselt testitud, samuti antibakteriaalsed.

Päevameik – lihtne ja igapäevane jumestus, lihtsamateks üritusteks või niisama igapäevaseks heaolu tundeks. Tagasihoidlikumad toonid, ei kasutata intensiivseid ja rõhuvaid toone.

Õhtumeik – tugevam jumestus erinevate ürituste jaoks, jumestuses kasutatakse tugevamat põhja, intensiivsemaid värve, glamuuri.

Fotomeik – kogu jumestus on pigem tugev ja tugevamates toonides. Värvivalik peab paigas olema, et fotodel varjata vajadusel iluvigu. Üldjuhul kuni 50% tugevam kui päevameik, kuna foto „nn“ sööb ära poole jumestusest.

Ajastumeik – teostatakse enamasti stiilipidudeks, et välja tuua ajastu eripära.