hammaste valgendus

Oh!White® on Hispaania ettevõte, mis toodab kosmeetikat, ravikosmeetikat ja tervisetooteid hammaste valgendamiseks. Ettevõttel on neli põhilist tegevusala: teadus- ja arendustegevus, innovatsioon, tootmine ja sellele järgnev uuenduslike hammaste valgendamiseks mõeldud suuhügieenitoodete rahvusvaheline turustamine.

Oh!White® pakub ilu- ja kosmeetikatööstuses tegutsevatele spetsialistidele värskemaid hammaste valgendamise valdkonna uuendusi tänu ettevõtte < 0,1% vesinikperoksiidi valemile, mida kombineeritakse uusima LED-tehnoloogiaga.

Kuna toode on pärit Euroopa Liidust, on tootmisel ja turustamisel kasutatud ja täidetud kõik euronõuded. Toode on nii Euroopa, kui ka Eesti tervisekaitseameti poolt heaks kiidetud.

Parima tulemuse saavutamiseks käi eelnevalt kontrollis ja lase vajadusel enda hambapind puhastada hambakivist. Soovituslik sooda/pärlipesu.

Palun oota vähemalt 7 päeva peale hambapuhastus protseduuril käimist, enne kui tuled hambavalgendus protseduurile.

Praktika on näidanud, et valgendamine ei valgenda küll plomme ega täidiseid, kuid puhastab edukalt siiski sinna kogunenud mustuse ja toidu/joogi plekid.

Peale protseduuri tuleb järgida juhiseid, kuna vastasel juhul olete enda raha lihtsalt tuulde loopinud ja väärtusliku aega raisanud.

SÕBRANNA/EMAGA HAMBAVALGENDUSSE. STUUDIOS SAAB KORRAGA LÄBI VIIA PROTSEDUURI KAHELE INIMESELE, KUNA MEIL ON KAKS LAMPI JA SEE ANNAB VÕIMALUSE KOOS LÄHEDASEGA ILUPROTSEDUURI NAUTIDA. KAHEKESI TULLES ON HINNAKS 70 EUR , EHK 35 EUR INIMENE

(SAAB KOMBINEERIDA ERINEVATE PAKETTIDEGA)

Protseduur on kliendile väga mugav:

Esmalt puhastatakse hambad katust ning määratakse nende toon. Seejärel kantakse hammastele 100% naturaalne valgendav geel ning valgustatakse LED lambiga nii ülemised kui alumised hambad.

Hammastele kantav valgendav geel aktiviseerub LED lambi valguse abil ning eemaldab kõigest kahe 20-minutilise seansi käigus toidu, kohvi, tee, tubaka, punase veini ja muud tumedamad laigud.

Protseduur on täiesti valutu ja ohutu ning ei kahjusta hambaid ega igemeid. Hammaste toon võib muutuda 4-8 tooni võrra, sõltuvalt esialgsest toonist. Protseduur kestab kõigest 60 minutit, kuid hammaste õigel hooldamisel püsib tulemus 1-3 aastat!

  • Kolm päeva pärast protseduuri tuleb vältida kohvi, tee, punast veini ja šokolaadi tarbimist.
  • Kolm päeva pärast protseduuri on soovitav keelduda suitsetamisest.
  • Protseduuri tegemine on ebasoovitav järgmistel juhtudel: rasedus ja rinnaga toitmine.
  • Valgendamise protseduur üldiselt ei valgenda kroone ega plomme.
  • Seansse soovitatakse läbi viia mitte sagedamini kui üks kord 4 nädala jooksul.
  • Protseduur on üldjuhul täiesti ohutu ega kahjusta hambastruktuuri ega tervist.