hammaste valgendus

Oh!White® on Hispaania ettevõte, mis toodab kosmeetikat, ravikosmeetikat ja tervisetooteid hammaste valgendamiseks. Ettevõttel on neli põhilist tegevusala: teadus- ja arendustegevus, innovatsioon, tootmine ja sellele järgnev uuenduslike hammaste valgendamiseks mõeldud suuhügieenitoodete rahvusvaheline turustamine.

Oh!White® pakub ilu- ja kosmeetikatööstuses tegutsevatele spetsialistidele värskemaid hammaste valgendamise valdkonna uuendusi tänu ettevõtte < 0,1% vesinikperoksiidi valemile, mida kombineeritakse uusima LED-tehnoloogiaga.

Kuna toode on pärit Euroopa Liidust, on tootmisel ja turustamisel kasutatud ja täidetud kõik euronõuded.

Protseduur on kliendile väga mugav:

Esmalt puhastatakse hambad katust ning määratakse nende toon. Seejärel kantakse hammastele 100% naturaalne valgendav geel ning valgustatakse LED lambiga nii ülemised kui alumised hambad.

Hammastele kantav valgendav geel aktiviseerub LED lambi valguse abil ning eemaldab kõigest kolme 15-minutilise seanssi käigus toidu, kohvi, tee, tubaka, punase veini ja muud tumedamad laigud.

Protseduur on täiesti valutu ja ohutu ning ei kahjusta hambaid ega igemeid. Hammaste toon võib muutuda 4-8 tooni võrra, sõltuvalt esialgsest toonist. Protseduur kestab kõigest 60 minutit, kuid hammaste õigel hooldamisel püsib tulemus 1-3 aastat!

  • Kolm päeva pärast protseduuri tuleb vältida kohvi, tee, punast veini ja šokolaadi tarbimist.
  • Kolm päeva pärast protseduuri on soovitav keelduda suitsetamisest.
  • Protseduuri tegemine on ebasoovitav järgmistel juhtudel: rasedus ja rinnaga toitmine.
  • Valgendamise protseduur üldiselt ei valgenda kroone ega plomme.
  • Seansse soovitatakse läbi viia mitte sagedamini kui üks kord 4 nädala jooksul.
  • Protseduur on üldjuhul täiesti ohutu ega kahjusta hambastruktuuri ega tervist.